Магазин «ПРИЛАДИ»

Головна Товари та послуги Усі прилади Контакти т. +38 (99) 059-63-94
www.pribori.net.ua - магазин "ПРИЛАДИ" / Інші прилади / тахометр годинниковий ТЧ-10Р, ІО30

Пошук приладів


Контакти

Магазин "ПРИЛАДИ"

Контактна особа:
Олексій Андрійович

Телефон:
+380 (99) 059-63-94
+380 (96) 819-70-01

Адреса:  Україна, м.Дніпро,
вул. Антоновича 6
zakaz@pribori.net.ua

Адреса: Україна, м.Кременчук
labor.pribor@ukr.net

 

Тахометр годинний ТЧ-10Р

Тахометр часовой ТЧ-10Р Тахометр годинний ТЧ10-Р - Технічні характеристики:
частоти обертання, об/хв 50- 1000 и 1000-10000
лінійних швидкостей м/хв 10-100 и 100-1000
допустима основна похибка 1%
Основні параметри тахометра вартового ТЧ-10Р:
Габаритні розміри, мм 25х90х113
маса, кг 0,3
ціна: 2800 грн

Тахометр годинний ТЧ-10Р

Тахометр годинний ТЧ-10Р звичайного виконання, класу точності 1,0 призначений для вимірювання частоти обертання частин машин і механізмів, що мають центрувальні елементи та лінійних швидкостей способом безпосереднього приєднання. Область застосування універсальна.

Принцип дії тахометра вартового ТЧ-10Р

Тахометр складається з рахункового та годинного механізмів та механізму повернення стрілок. Рахунковий механізм складається з вала тахометра, ангренажу та стрілок, що показують кількість обертів на циферблаті. Часовий механізм складається з вузла спуску та регулятора. Для включення годинникового механізму необхідно натиснути кнопку "пуск", яка через штифт сектора зводить заводську пружину. Під дією цієї пружини штифт сектора рухається у зворотному напрямку. Разом зі штифтом рухається сектор і через триб анкерного колеса передає рух вузлу спуску (анкерне колесо та анкерна вилка) та вузлу регулятора (баланс і волосок). Регулятор керує періодичністю дії спуску, забезпечуючи постійну швидкість обертання кулачка. Під час роботи вузлів спуску та регулятора носик храпового важеля виходить із паза на кулачці, ковзає по профілю кулачка і тим самим звільняє храпове колесо, а разом з ним і вісь, на яку насаджено стрілку. Стрілка повертається доти, доки носик храпового важеля не западає в паз кулачка і не забороняє храпове колесо разом з віссю. З цього моменту колесо обертатиметься вхолосту, оскільки воно вільно сидить на валу.

Тахометр ІО30

ІО-30 магнітний тахометр ручний призначений для вимірювання частоти обертання валів електродвигунів, частин машин і механізмів, що мають центрувальні елементи, і лінійних швидкостей способом безпосереднього приєднання. 

тахометр ио30 Тахометр ИО30 - технічні характеристики:
Діапазони вимірювань частоти обертання, об/хв 3-300, 300-3000, 3000-30000
Похибка вимірювання верхньої межі діапазону 2%
Тривалість вимірів не більше 5 с
Перемикання діапазонів виробу магнітний тахометр ІО-30 здійснюється при від'єднаному тахометрі перемикачем діапазонів, поворотом його навколо осі приводного валу. Перемикання діапазонів при валі, що обертається, не допускається.

У приладі передбачено фіксацію вказівної стрілки натисканням кнопки. Повернення стрілки на нуль відбувається за відпускання кнопки.

Гостру або гумову вставку наконечника шпинделя ручного тахометра ІО-30 слід притиснути до лунки в центрі торця валу вентилятора, що обертається, і зняти показання за шкалою тахометра. При встановленні колеса вентилятора на одному валу з електродвигуном частоту обертання за допомогою тахометра слід визначати на валу електродвигуна.